Трикімнатний апартамент у комплексі “Villa Florence”
  • 285,000€
  • 2,415€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 5
    Этаж
  • 118 m²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 450
    Расстояние до моря
  • 1770
    Такса поддержки (€/год)

Опис

Шикарна трикімнатна квартира (118 м²) з видом на море та басейн у комплексі Вілла Флоренція, Святий Влас!

Пропонуємо до продажу дуже простору трикімнатну квартиру в комплексі Вілла Флоренція (Villa Florence), розташованому в мальовничому місті Святий Влас. Апартамент має значну, преміальну площу 118 м² і знаходиться на 5-му поверсі, звідки відкривається чудовий комбінований вид на море та басейн.

Це ідеальна пропозиція для тих, хто шукає розкішне житло для тривалого сімейного відпочинку або вигідний варіант для здачі в оренду, який залучить орендарів високого класу.

 

Ключові переваги:

 

  • Виняткова площа: 118 м² — одна з найбільших трикімнатних квартир.
  • Зручний поверх: Розташування на 5-му поверсі з відкритим горизонтом.
  • Преміум-вид: Чудовий комбінований вид на море та басейн.
  • Ідеальне місце: Комплекс Вілла Флоренція у Святому Власі.
  • Гнучкість використання: Відмінний варіант для власного відпочинку або отримання доходу від здачі в оренду.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Villa Florence
  • Місто: Святий Влас
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8256
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 18 Травня, 2026 при 11:13 pm
  • ID об'єкта 50023
  • Ціна 285,000€
  • Площа 118 m²
  • Спалень 2
  • Комнат 3
  • Ванна кімната 1
  • Рік побудови 2012
  • Тип нерухомості Апартаменти
  • Статус об'єкта Продаж