Двокімнатний апартамент у комплексі “Royal Sun”
  • 87,000€
  • 1,581€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 5
    Поверх
  • 55 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 700
    Відстань до моря
  • 1199
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Двокімнатна квартира (55 м²) на 5-му поверсі в комплексі Royal Sun, Сонячний Берег!

Пропонуємо до продажу двокімнатну квартиру в одному з найбільш затребуваних і популярних комплексів курорту — Royal Sun (Роял Сан). Апартамент площею 55 м² розташований на 5-му поверсі та орієнтований на північну сторону з видом на міську інфраструктуру.

Ключові переваги:

  • Північна експозиція (City/North View): Вид на місто та північний напрямок забезпечують прохолоду та комфортну температуру у квартирі навіть у найспекотніші літні місяці.

  • Високий 5-й поверх: Забезпечує гарний панорамний огляд на околиці та відсутність шуму від пішохідної зони.

  • Популярний комплекс: Royal Sun вирізняється величезною упорядкованою територією (понад 10 000 м²), що робить його ідеальним для сімейного відпочинку та проживання.

  • Функціональне планування: Площа 55 м² грамотно розподілена між світлою вітальнею з кухонною зоною, окремою спальнею та терасою.

  • Багата інфраструктура: У розпорядженні власників три великі басейни, SPA-центр, фітнес-зал, ресторан, дитячий майданчик і медичний кабінет.

  • Цілорічний сервіс: Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням, працює рецепція та служба технічної підтримки.

  • Локація: Район з відмінною інфраструктурою, у кроковій доступності від супермаркетів, аптек та пляжу.

  • Висока ліквідність: Квартири в Royal Sun традиційно мають найвищий попит на ринку оренди.