Двокімнатна квартира в комплексі “Tony Houses”
  • 65,000€
  • 1,274€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 3
    Поверх
  • 51 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 800
    Відстань до моря
  • 570
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Стильна двокімнатна квартира (51 м²) з видом на басейн у Tony Houses, Сонячний Берег!

Пропонуємо до продажу затишний апартамент у сучасному комплексі Tony Houses, розташованому в західній частині курорту Сонячний Берег. Квартира площею 51 м² знаходиться на 3-му поверсі і орієнтована на внутрішню територію комплексу.

Будівля відрізняється високою якістю будівництва, що забезпечує відмінну шумо- та теплоізоляцію, що робить цей об’єкт підходящим не лише для літнього відпочинку, але й для комфортного цілорічного проживання.

Ключові переваги та характеристики:

  • Вид на басейн: Вікна та тераса виходять на внутрішній двір, дозволяючи насолоджуватися видом на благоустроєну територію.

  • Якісне будівництво: Хороша шумоізоляція забезпечує тишу в приміщеннях, а теплоізоляційні характеристики допомагають підтримувати комфортну температуру в будь-який час року.

  • 3-й поверх: Оптимальна висота, що забезпечує хороший огляд території та зручний доступ до житла.

  • Функціональне планування: Квартира включає в себе світлу вітальню з кухонною зоною, ізольовану спальню та ванну кімнату.

Інфраструктура комплексу:

В розпорядженні власників Tony Houses:

  • Великий відкритий плавальний басейн з зоною для шезлонгів.

  • Ресторан на території, що працює в літній сезон.

  • Власна охоронювана парковка для автомобілів.

  • Доглянута закрита територія з ландшафтним озелененням.