Dvoukomorový apartmán v komplexu “Tony Houses”
  • 65,000€
  • 1,274€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 3
    Podlaží
  • 51 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 800
    Vzdálenost k moři
  • 570
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Stylový byt 2+kk (51 m²) s výhledem na bazén v komplexu Tony Houses, Slunečné pobřeží!

Nabízíme k prodeji útulný apartmán v moderním komplexu Tony Houses, který se nachází v západní části letoviska Slunečné pobřeží. Byt o rozloze 51 m² se nachází ve 3. patře a je orientován do vnitřního dvora komplexu.

Budova se vyznačuje vysokou kvalitou výstavby, která zajišťuje vynikající zvukovou a tepelnou izolaci, což činí tento objekt vhodným nejen pro letní dovolenou, ale i pro pohodlné celoroční bydlení.

Klíčové výhody a vlastnosti:

  • Výhled na bazén: Okna a terasa směřují do vnitřního dvora, což umožňuje vychutnávat si pohled na upravenou zahradu.

  • Kvalitní výstavba: Dobrá zvuková izolace zajišťuje klid v místnostech, zatímco tepelně izolační vlastnosti pomáhají udržovat příjemnou teplotu po celý rok.

  • 3. patro: Optimální výška, která zajišťuje dobrý výhled na okolí a pohodlný přístup k bydlení.

  • Funkční dispozice: Byt zahrnuje světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou ložnici a koupelnu.

Infrastruktura komplexu:

K dispozici pro majitele Tony Houses:

  • Velký venkovní bazén se zónou pro lehátka.

  • Restaurace na území, otevřená v letní sezóně.

  • Vlastní hlídané parkoviště pro automobily.

  • Upravené uzavřené území s krajinářskou zelení.

  • Systém kontroly přístupu a celodenní podpora.

Lokalita:

Komplex se nachází v klidné oblasti chráněné před hlukem centrálních komunikací: