Трикімнатний апартамент у комплексі “Atrium”
  • 195,000€
  • 1,598€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 5
    Поверх
  • 122 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 50
    Відстань до моря
  • 1122
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Ексклюзивна трикімнатна квартира (122 м²) на 5-му поверсі з прямим видом на море в комплексі Atrium, Еленіте!

Пропонуємо до продажу розкішний об’єкт на першій береговій лінії — трикімнатну квартиру в комплексі Atrium (Атріум), розташованому в мальовничому курорті Еленіте. Апартамент має солідну площу 122 м² і знаходиться на 5-му поверсі. З вікон та з просторих терас відкривається захопливий панорамний вид на відкрите море та всю затоку.

Ключові переваги:

  • Перша берегова лінія: Комплекс розташований буквально в кількох кроках від кромки води та піщаного пляжу.

  • Панорамний вид на море: Високий 5-й поверх забезпечує відкритий огляд морського горизонту, який не перекривається іншими будівлями.

  • Винятковий простір: Площа 122 м² дозволяє насолоджуватися масштабною вітальнею та двома великими світлими спальнями, що ідеально підходить для великої родини.

  • Унікальний мікроклімат: Еленіте — місце, де море зустрічається з горами Стара-Планіна, створюючи цілющий коктейль із гірського та морського повітря.

  • Інфраструктура курорту: Власникам доступна вся багата інфраструктура: басейни, аквапарк, ресторани, спа-центри та прогулянкові зони.

  • Приватність та безпека: Закрита територія та цілодобова охорона забезпечують спокій та високий рівень життя.

Цей апартамент — ідеальний вибір для тих, хто цінує масштаб, статус та можливість щоранку прокидатися під шум прибою.