Трикімнатна квартира в комплексі “Midia Family Resort”
  • 122,000€
  • 1,284€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 2
    Поверх
  • 95 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 50
    Відстань до моря
  • 950
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Простора трикімнатна квартира (95 м²) з видом на море в Midia Family Resort, Ахелой!

Пропонуємо на продаж ексклюзивний сімейний апартамент в одному з найбільших комплексів першої берегової лінії — Midia Family Resort (Мидія Фемілі Резорт). Квартира вражаючої площі 95 м² розташована на комфортному 2-му поверсі, пропонуючи власникам рідкісне поєднання величезного житлового простору та надихаючого виду на море.

Комплекс Midia Family Resort розташований в буквальному сенсі у кромки води, забезпечуючи унікальну комбінацію морського простору та розвинутої інфраструктури для відпочинку.

Ключові переваги та характеристики:

  • Морська панорама (Sea View): Завдяки розташуванню комплексу на першій лінії, з панорамних вікон та простора тераси відкривається вид на лазурну гладь затоки. Ви зможете насолоджуватися морським бризом та шумом прибою, не виходячи з дому.

  • Рекордна площа (95 м²): Одна з найбільших планувань у комплексі. Квартира включає в себе величезну світлу вітальню з виділеною кухонною зоною, дві повноцінні ізольовані спальні, передпокій та ванну кімнату. Це ідеальний варіант для великої родини або тривалого проживання.

  • Комфортний 2-й поверх: Оптимальна висота, що забезпечує швидкий доступ до квартири та приємний огляд як морського горизонту, так і доглянутої території комплексу. У будівлі встановлений сучасний безшумний ліфт.

  • Перша берегова лінія (Front Line): Комплекс знаходиться безпосередньо на березі моря. Унікальна локація дозволяє відчувати близькість стихії кожну хвилину вашого перебування.