Třípokojový apartmán v komplexu “Midia Family Resort”
- 122,000€
- 1,284€/m²
- 122,000€
- 1,284€/m²
Описание объекта
- Apartmán
- 2
- 1
- 2
- 95 m²
- 2012
- 50
- 950
Описание
Prostorný třípokojový byt (95 m²) s výhledem na moře v Midia Family Resort, Aheloy!
Nabízíme k prodeji exkluzivní rodinný apartmán v jednom z největších komplexů na první linii — Midia Family Resort (Midia Family Resort). Byt s impozantní plochou 95 m² se nachází na pohodlném 2. patře, nabízí majitelům vzácnou kombinaci obrovského obytného prostoru a inspirujícího výhledu na moře.
Komplex Midia Family Resort se nachází doslova na břehu moře, poskytující jedinečnou kombinaci mořského prostoru a rozvinuté infrastruktury pro odpočinek.
Klíčové výhody a vlastnosti:
-
Mořská panoráma (Sea View): Díky umístění komplexu na první linii, z panoramatických oken a prostorné terasy se otevírá výhled na azurovou hladinu zálivu. Můžete si užívat mořský vánek a šum vln, aniž byste museli opustit domov.
-
Rekordní plocha (95 m²): Jedna z největších dispozic v komplexu. Byt zahrnuje obrovský světlý obývací pokoj s vyhrazenou kuchyňskou zónou, dvě plně izolované ložnice, předsíň a koupelnu. To je ideální volba pro velkou rodinu nebo dlouhodobé bydlení.
-
Pohodlné 2. patro: Optimální výška, která zajišťuje rychlý přístup k bytu a příjemný výhled jak na mořský horizont, tak na udržovanou plochu komplexu. V budově je nainstalován moderní tichý výtah.
-
První linie (Front Line): Komplex se nachází přímo na břehu moře. Jedinečná lokalita umožňuje cítit blízkost živlu každou minutu vašeho pobytu.
-
Infrastruktura Midia Family Resort: K dispozici majitelům jsou dva obrovské venkovní bazény (jedny z největších na pobřeží), vodní skluzavky, dětská hřiště, restaurace, lobby bar, udržované procházkové zóny a hlídané parkoviště.