Студія в комплексі “Etera 4”
  • 66,000€
  • 1,941€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 1
    Этаж
  • 34 м²
    Площа
  • 2024
    Рік побудови
  • 300
    Расстояние до моря
  • 600
    Такса поддержки (€/год)

Опис

Затишна студія (34 м²) на 1-му поверсі в комплексі Етера 4, Святий Влас!

Пропонуємо до продажу затишну студію в комплексі Етера 4 (Etera 4), розташованому в мальовничому місті Святий Влас. Апартамент площею 34 м² знаходиться на 1-му поверсі, що забезпечує зручний і швидкий доступ. Це чудова пропозиція для тих, хто шукає компактне житло для літнього відпочинку або перспективне вкладення в нерухомість. Комплекс Етера 4 пропонує все необхідне для спокійного відпочинку.

 

Ключові переваги:

 

  • Компактна площа: 34 м² з функціональним плануванням.
  • Зручний поверх: Розташування на 1-му поверсі.
  • Ідеальне місце: Комплекс Етера 4 у Святому Власі.
  • Гнучкість використання: Відмінний варіант для власного відпочинку або отримання доходу від здачі в оренду.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Etara 4
  • Місто: Святий Влас
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8256
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 20 Травня, 2026 при 12:06 am
  • ID об'єкта 55011
  • Ціна 66,000€
  • Площа 34 м²
  • Спальня 1
  • Комната 1
  • Ванна кімната 1
  • Рік побудови 2024
  • Тип нерухомості Апартаменти
  • Статус об'єкта Продаж
  • Этаж 1
  • Расстояние до моря 300
  • Такса поддержки (€/год) 600

Контактна інформація

Юлія Хоменко

Запитати інформацію про цей об'єкт