Студио в комплекс „Etera 4“
  • 66,000€
  • 1,941€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 1
    Етаж
  • 34 кв. м
    Площ
  • 2024
    Година на строеж
  • 300
    Разстояние до морето
  • 600
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Уютно студио (34 м²) на 1-вия етаж в комплекс Етера 4, Свети Влас!

Предлагаме за продажба уютно студио в комплекс Етера 4 (Etera 4), разположен в живописния град Свети Влас. Апартаментът с площ 34 м² се намира на 1-вия етаж, което осигурява удобен и бърз достъп. Това е отлично предложение за тези, които търсят компактно жилище за лятна почивка или перспективна инвестиция в недвижими имоти. Комплекс Етера 4 предлага всичко необходимо за спокойна почивка.

 

Ключови предимства:

 

  • Компактна площ: 34 м² с функционално разпределение.
  • Удобен етаж: Разположение на 1-вия етаж.
  • Идеално място: Комплекс Етера 4 в Свети Влас.
  • Гъвкавост на използване: Отличен вариант за собствена почивка или получаване на доход от отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: Etara 4
  • Град: Свети Влас
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8256
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 17, 2026 at 11:25 pm
  • ID на имота 40171
  • Цена 66,000€
  • Площ 34 кв. м
  • Спалня 1
  • Комната 1
  • Баня 1
  • Година на строеж 2024
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 1
  • Разстояние до морето 300
  • Такса поддръжка (€/година) 600

Контактна информация

Юлия Хоменко

Запитване за информация за този имот

Подобни обяви