Двокімнатна квартира в комплексі “Sea Regal”
  • 78,000€
  • 1,471€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 3
    Поверх
  • 53 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 500
    Відстань до моря
  • 530
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Затишна двокімнатна квартира (53 м²) в комплексі Sea Regal, Сонячний Берег!

Пропонуємо на продаж функціональну квартиру в сучасному комплексі Sea Regal (Сі Рігал), розташованому в затребуваній південній частині курорту Сонячний Берег. Квартира площею 53 м² знаходиться на комфортному 3-му поверсі, пропонуючи відмінне поєднання площі та локації.

Комплекс Sea Regal відрізняється лаконічною архітектурою та дуже вигідним розташуванням — всього в кількох хвилинах ходьби від найкращих пляжів узбережжя.

Основні характеристики та переваги:

  • Оптимальна площа: На 53 м² реалізована класична та зручна планування: світла вітальня з кухонним блоком, затишна ізольована спальня, передпокій та ванна кімната. Кожне приміщення продумано для комфортного літнього відпочинку або здачі в оренду.

  • Комфортний 3-й поверх: Ідеальна висота, що забезпечує достатню кількість природного світла та приємний вид на околиці. У будівлі встановлені сучасні безшумні ліфти, що робить доступ до квартири легким і зручним.

  • Локація «Золота локація»: Комплекс розташований в районі популярного пляжу «Какао Біч» (Cacao Beach). Це одна з найліквідніших зон курорту.

  • Інфраструктура Sea Regal: У розпорядженні власників відкритий басейн з дитячою секцією, зона для засмаги з шезлонгами, доглянута закрита територія та рецепція.

  • Розвинутий район: В пішій доступності знаходиться вся необхідна міська та курортна інфраструктура: супермаркети, аптеки, автобусні зупинки, а також найкращі ресторани та нічні клуби Сонячного Берега.