Двокімнатна квартира в комплексі “Blue Sky”
  • 103,000€
  • 2,060€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 3
    Поверх
  • 50 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 200
    Відстань до моря
  • 400
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Затишна двокімнатна квартира (50 м²) в комплексі Blue Sky, Святій Влас!

Пропонуємо на продаж ліквідну квартиру в тихому та затишному комплексі Blue Sky (Блю Скай), розташованому в мальовничому курорті Святій Влас. Квартира площею 50 м² знаходиться на 3-му поверсі, пропонуючи власникам спокій та комфорт з видом на внутрішню територію комплексу.

Комплекс Blue Sky ідеально підходить для тих, хто цінує камерну атмосферу, близькість до гір та моря, а також якісну міську інфраструктуру в пішій доступності.

Ключові переваги та характеристики:

  • Вид у двір: Вікна та тераса виходять на доглянуту внутрішню територію. Це забезпечує тишу та відсутність шуму від проїжджої частини, створюючи ідеальні умови для відпочинку на свіжому повітрі.

  • Функціональне планування (50 м²): Розумне розподілення площі: світла вітальня з кухонним блоком, затишна ізольована спальня, передпокій та ванна кімната. Квартира компактна, але дуже функціональна, що мінімізує витрати на утримання та опалення.

  • Оптимальний 3-й поверх: Ідеальна висота для житлової квартири — у квартиру потрапляє багато світла, при цьому зберігається приватність. У будівлі встановлений сучасний безшумний ліфт.

  • Локація та клімат: Комплекс розташований в районі з унікальним мікрокліматом — тут цілюще гірське повітря зустрічається з морським бризом. Це робить об’єкт відмінним вибором для оздоровлення та цілорічного проживання.