Dvoukomorový apartmán v komplexu “Blue Sky”
- 103,000€
- 2,060€/m²
Popis nemovitosti
- Apartmán
- 1
- 1
- 3
- 50 m²
- 2012
- 200
- 400
Popis
Útulný byt 2+kk (50 m²) v komplexu Blue Sky, Sv. Vlas!
Nabízíme na prodej atraktivní apartmán v klidném a útulném komplexu Blue Sky, nacházejícím se v malebném letovisku Sv. Vlas. Byt o rozloze 50 m² se nachází ve 3. patře, což majitelům poskytuje klid a pohodlí s výhledem na vnitřní areál komplexu.
Komplex Blue Sky je ideální pro ty, kteří ocení intimní atmosféru, blízkost hor a moře, stejně jako kvalitní městskou infrastrukturu v pěší vzdálenosti.
Klíčové výhody a charakteristiky:
-
Výhled do vnitrobloku: Okna a terasa směřují na udržovanou vnitřní plochu. To zajišťuje ticho a absenci hluku z ulice, což vytváří ideální podmínky pro odpočinek na čerstvém vzduchu.
-
Funkční dispozice (50 m²): Rozumné rozložení prostoru: světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, útulná samostatná ložnice, předsíň a koupelna. Byt je kompaktní, ale velmi funkční, což minimalizuje náklady na údržbu a vytápění.
-
Optimální 3. patro: Ideální výška pro obytný apartmán — do bytu proniká spousta světla, přičemž zůstává zachována soukromí. V budově je nainstalován moderní tichý výtah.
-
Lokalita a klima: Komplex se nachází v oblasti s unikátním mikroklimatem — zde se léčivý horský vzduch setkává s mořským vánkem. To činí objekt vynikající volbou pro zdraví a celoroční bydlení.
-
Infrastruktura Blue Sky: K dispozici majitelům:
-
Blízkost k moři a městu: K písečné pláži — přibližně 200 metrů. V několika minutách chůze se nacházejí supermarkety, lékárny, restaurace a autobusová zastávka. Do centra Sv. Vlasu a přístavu Marina Dinevi se dostanete za 5 minut.