Trzypokojowy apartament w kompleksie „Bay View Villas”
  • 129,000€
  • 992€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 2
    Sypialnie
  • 1
    Łazienka
  • 2
    Piętro
  • 130 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 2500
    Odległość od morza
  • 1560
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Ekskluzywny trzypokojowy apartament (130 m²) na 2. piętrze z panoramicznym widokiem na morze w kompleksie Bay View Villas, Koszaryca!

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy obiekt o dużej powierzchni i charakterystyce — trzypokojowy apartament w elitarnym osiedlu zamkniętym Bay View Villas (Bey View Villas), położonym na malowniczym zboczu miejscowości Koszaryca. Apartament ma imponującą powierzchnię 130 m² i znajduje się na 2. piętrze. Główną zaletą obiektu jest zapierający dech w piersiach panoramiczny widok na morze i cały zatokę.

Kluczowe zalety:

  • Wyjątkowa powierzchnia: 130 m² zapewnia niesamowitą przestronność, pozwalając na zorganizowanie dużego salonu i dwóch pełnowymiarowych sypialni dla maksymalnego komfortu.

  • Panoramiczny widok na morze: Dzięki położeniu na wzniesieniu, z okien i tarasu roztacza się bezpośredni widok na wybrzeże, Słoneczny Brzeg i stary Nesebyr.

  • Dogodna kondygnacja: Położenie na 2. piętrze gwarantuje doskonały widok i prywatność.

  • Unikalny mikroklimat: Kompleks znajduje się w strefie, gdzie łączą się górskie i morskie prądy powietrzne, co zapewnia świeżość i czyste powietrze.

  • Infrastruktura osiedla: Do dyspozycji właścicieli kilka basenów, nowoczesne centrum spa, siłownia, restauracje i bary na terenie.

  • Cisza i bezpieczeństwo: Zamknięty teren z ograniczeniem ruchu samochodowego (używane są golfowe wózki) tworzy atmosferę elitowego osiedla wiejskiego.