Studio w kompleksie „Ipanema Beach”
  • 79,000€
  • 2,194€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Этаж
  • 36 m²
    Powierzchnia
  • 2020
    Rok budowy
  • 50
    Расстояние до моря
  • 350
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przytulne studio na 1. piętrze z widokiem na podwórze w kompleksie Ipanema Beach, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż kompaktowe studio w nowoczesnym kompleksie Ipanema Beach (Ipanema Beach), położonym w malowniczym mieście Święty Włas. Apartament o powierzchni 36 m² znajduje się na 1. piętrze i posiada spokojny widok na zagospodarowane podwórze. Jest to idealna oferta dla osób szukających ekonomicznego mieszkania na letni wypoczynek lub perspektywicznej inwestycji w nieruchomości.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Kompaktowa powierzchnia: 36 m² z funkcjonalnym układem.
  • Wygodne piętro: Lokalizacja na 1. piętrze.
  • Przyjemny widok: Spokojny widok na podwórze kompleksu.
  • Idealna lokalizacja: Kompleks Ipanema Beach w Świętym Własie.
  • Elastyczność użytkowania: Świetna opcja na własny wypoczynek lub uzyskiwanie dochodu z wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować oglądanie!

  • Adres: Ipanema Beach
  • Miasto: Święty Właz
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8256
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 11:01 pm
  • ID nieruchomości 49461
  • Cena 79,000€
  • Powierzchnia 36 m²
  • Sypialnia 1
  • Комната 1
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2020
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 1
  • Расстояние до моря 50
  • Такса поддержки (€/год) 350

Informacje kontaktowe