Studio v komplexu „Ipanema Beach“
  • 79,000€
  • 2,194€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 1
    Этаж
  • 36 m²
    Plocha
  • 2020
    Rok výstavby
  • 50
    Расстояние до моря
  • 350
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Útulné studio v 1. patře s výhledem do dvora v komplexu Ipanema Beach, Sveti Vlas!

Nabízíme k prodeji kompaktní studio v moderním komplexu Ipanema Beach, který se nachází v malebném městě Sveti Vlas. Apartmán o rozloze 36 m² se nachází v 1. patře a má klidný výhled do upraveného dvora. Je to ideální nabídka pro ty, kteří hledají cenově dostupné bydlení pro letní dovolenou nebo perspektivní investici do nemovitosti.

 

Klíčové výhody:

 

  • Kompaktní plocha: 36 m² s funkčním dispozičním řešením.
  • Pohodlné patro: Umístění v 1. patře.
  • Příjemný výhled: Klidný výhled do dvora komplexu.
  • Ideální místo: Komplex Ipanema Beach v letovisku Sveti Vlas.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní rekreaci nebo pro získání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Ipanema Beach
  • Město: Svatý Vlas
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8256
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 11:00 pm
  • ID nemovitosti 49410
  • Cena 79,000€
  • Plocha 36 m²
  • Ložnice 1
  • Комната 1
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2020
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 1
  • Расстояние до моря 50
  • Такса поддержки (€/год) 350

Kontaktní informace

Julia Chomenko

Vyžádat informace o této nemovitosti