Dwupokojowy apartament w kompleksie „Villa Sardinia”
  • 115,000€
  • 1,949€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 59 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 200
    Odległość od morza
  • 708
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przytulny dwustaen apартамент (59 m²) z widokiem na dziedziniec w kompleksie Villa Sardinia, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednym z najpiękniejszych i najwyższej jakości kompleksów Świętego Własu — Villa Sardinia (Willa Sardynia). Mieszkanie o powierzchni 59 m² znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia właścicielom wygodny dostęp i spokojny widok na wewnętrzny teren.

Kompleks Villa Sardinia wyróżnia się wyrafinowaną klasyczną architekturą, wysoką jakością budownictwa oraz posiadaniem własnej infrastruktury zdrowotnej, działającej przez cały rok.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Widok na dziedziniec (Inner Yard View): Okna i taras wychodzą na zadbany wewnętrzny teren kompleksu. Zapewnia to ciszę, brak hałasu z ulicy oraz przyjemny widok na krajobraz.

  • Funkcjonalny układ (59 m²): Mieszkanie ma dobrze rozplanowaną przestrzeń: jasny salon z aneksem kuchennym, przytulna sypialnia, przedpokój oraz nowoczesna łazienka. Powierzchnia apartamentu jest optymalna dla komfortowego życia rodziny.

  • Zalety pierwszego piętra: Wysokie pierwsze piętro zapewnia szybki i łatwy dostęp do mieszkania bez konieczności korzystania z windy. Jest to szczególnie wygodne dla rodzin z dziećmi, osób starszych lub tych, którzy cenią sobie możliwość szybkiego wyjścia do basenu i stref wypoczynkowych.

  • Infrastruktura Premium: Do dyspozycji właścicieli: