Dwupokojowy apartament w kompleksie „Bay View Villas”
  • 77,500€
  • 1,076€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 72 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 2700
    Odległość od morza
  • 1008
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przestronny dwustaen apартамент (72 m²) w kompleksie Bay View Villas, Kosharitsa!

Oferujemy na sprzedaż przytulny apartament w unikalnej osadzie willowej — Bay View Villas (Bay View Villas). Mieszkanie o powierzchni 72 m² znajduje się na wygodnym parterze, oferując właścicielom atmosferę domku letniskowego z własnym wyjściem na zieloną trawę.

Kompleks Bay View Villas położony jest na wzgórzu w strefie letniskowej Kosharitsy, skąd roztacza się oszałamiający widok na cały zatokę Słonecznego Brzegu i stary Nessebar. To miejsce dla tych, którzy szukają ciszy, czystego górskiego powietrza i intymności.

Główne cechy i zalety:

  • Imponująca powierzchnia: Dla dwustaen apартамент powierzchnia 72 m² jest wyjątkowa. Rozkład obejmuje ogromny jasny salon z kuchnią i jadalnią, przestronną oddzielną sypialnię, funkcjonalny przedpokój oraz dużą łazienkę.

  • Wygoda parteru: Apartament dysponuje dużym tarasem z bezpośrednim wyjściem do zadbanych trawników kompleksu. To format „willi w kompleksie”, idealny dla rodzin z dziećmi lub miłośników śniadań na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni.

  • Ekologiczna lokalizacja: Kompleks znajduje się na granicy rezerwatu leśnego i gór Stara Planina. Tutaj zawsze jest o kilka stopni chłodniej niż na wybrzeżu, a powietrze ma właściwości zdrowotne.

  • Infrastruktura Bay View Villas: Osada oferuje usługi na poziomie 4 gwiazdek: kilka odkrytych basenów, nowoczesne SPA i centrum fitness, boisko do siatkówki, mini-golf, dwie restauracje, bar i strzeżony parking.