Dwupokojowy apartament w budynku mieszkalnym
  • 150,000€
  • 1,546€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Этаж
  • 97 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 150
    Расстояние до моря

Opis

Przestronny apartament dwupokojowy w budynku mieszkalnym, Pomorie — idealna opcja dla komfortowego zamieszkania!

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament dwupokojowy w budynku mieszkalnym (bez wysokiej opłaty eksploatacyjnej) w mieście Pomorie. Apartament o powierzchni 97 m² znajduje się na 3. piętrze i posiada spokojny widok na ulicę. Dzięki dużej powierzchni mieszkanie to idealnie nadaje się do całorocznego zamieszkania dla rodziny, a niska opłata za utrzymanie czyni je korzystną perspektywiczną inwestycją.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Bardzo przestronna powierzchnia: 97 m² dla komfortowego mieszkania.
  • Typ budynku: Budynek mieszkalny (niska lub brak opłaty eksploatacyjnej).
  • Wygodne piętro: Lokalizacja na 3. piętrze.
  • Idealna lokalizacja: Miasto Pomorie (doskonale nadaje się do stałego zamieszkania).
  • Elastyczność użytkowania: Świetna opcja na własne potrzeby mieszkaniowe lub uzyskiwanie dochodu z wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację!

  • Adres: ul. Chan Telerig 12
  • Miasto: Pomorie
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8200
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 10:21 pm
  • ID nieruchomości 48169
  • Cena 150,000€
  • Powierzchnia 97 m²
  • Sypialnia 1
  • Комнат 2
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 3
  • Расстояние до моря 150