Dvoupokojový apartmán v komplexu „VIP Vision“
  • 81,900€
  • 1,388€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 5
    Podlaží
  • 59 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 850
    Vzdálenost k moři
  • 708
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Unikátní mezonet (59 m²) v komplexu VIP Vision, Slunečné pobřeží!

Nabízíme vám stylový dvouúrovňový apartmán (mezonet) v moderním komplexu VIP Vision. Tato nabídka je určena těm, kteří hledají netradiční bydlení s kvalitním zónováním v klidné jižní části letoviska.

Hlavní charakteristiky:

  • Prostor a světlo: Apartmán o rozloze 59 m² se nachází v 5. patře. Formát mezonetu umožňuje efektivně rozdělit obytnou zónu na útulný obývací pokoj s kuchyňským koutem a soukromou odpočinkovou zónu ve druhém podlaží.

  • Výhledy: Okna a terasa vedou do vnitřního areálu (Pool & Yard View). Budete si moci vychutnávat výhled na azurový bazén a udržovanou krajinářskou úpravu přímo z domova.

  • Infrastruktura pro život a odpočinek: Komplex nabízí skvělé vybavení: venkovní bazén s dětskou částí, vlastní posilovnu a saunu pro rezidenty.

  • Bezpečnost a lokalita: Uzavřený hlídaný areál zajišťuje soukromí, přičemž veškerá městská infrastruktura a pláž jsou v docházkové vzdálenosti.

Tento mezonet je skvělou volbou jak pro osobní užívání, tak pro pronájem. Netradiční dispozice a přímý výhled na bazén činí nemovitost žádanou a likvidní na trhu.

Kontaktujte nás pro více informací a sjednání prohlídky ve VIP Vision!

  • Adresa: Vip Vision
  • Město: Slunečné Pobřeží
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8240
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 20 května, 2026 at 3:04 pm
  • ID nemovitosti 63419