Петстаен апартамент в комплекс „Artur“
  • 295,000€
  • 1,475€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 4
    Спални
  • 2
    Бани
  • 5
    Етаж
  • 200 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 250
    Разстояние до морето
  • 2400
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Ексклузивен мезонет на две нива с площ от 200 м² с панорамна гледка към морето, планината и басейна в комплекс Artur, Свети Влас!

Предлагаме за продажба луксозен петстаен мезонет на две нива в елитния комплекс Artur, разположен в престижния град Свети Влас. Апартаментът е с внушителна площ от 200 м² и предлага ненадмината, тройна панорамна гледка към морето, планината и вътрешната територия с басейна. Този ексклузивен мезонет е идеален вариант за луксозно целогодишно живеене или като перспективна инвестиция във високоликвиден имот от премиум клас. Комплекс Artur предлага инфраструктура от най-високо ниво за най-взискателните клиенти.

 

Ключови предимства:

 

  • Тип имот: Мезонет на две нива.
  • Внушителна площ: 200 м² за максимален комфорт и простор.
  • Уникална гледка: Панорамна тройна гледка към морето, планината и басейна.
  • Идеално местоположение: Елитен комплекс Artur в Свети Влас.
  • Гъвкавост при използване: Идеален вариант за собствено луксозно живеене или за получаване на висок доход от отдаване под наем на елитен имот.

Свържете се с нас, за да научите повече за това уникално предложение и да планирате частен оглед!

  • Адрес: Artur VIP Residence Club
  • Град: Свети Влас
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8256
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 18, 2026 at 12:10 am
  • ID на имота 41457
  • Цена 295,000€
  • Площ 200 m²