Двустаен апартамент в комплекс „Sirena“
- 91,900€
- 1,531€/м2
Описание на имота
- Апартамент
- 1
- 1
- 2
- 60 m²
- 2012
- 300
- 500
Описание
Елегантен двустаен апартамент (60 м²) с гледка към морето в комплекс Sirena, Свети Влас!
Предлагаме за продажба уютен апартамент в комплекс Sirena (Сирена), който заема една от най-атрактивните позиции в курорта Свети Влас. Апартаментът с площ 60 м² е разположен на 2-рия етаж и предлага прекрасна гледка към морската шир и крайбрежието.
Комплекс Sirena е построен в класически средиземноморски стил и се отличава със своята уединеност, високо качество на строителството и изключителна близост до плажа и яхтеното пристанище.
Ключови предимства и характеристики:
-
Гледка към морето: Разположението на 2-рия етаж осигурява приятен визуален контакт с морето, позволявайки ви да се наслаждавате на морския бриз и панорамата на залива директно от вашата тераса.
-
Функционално разпределение (60 м²): Апартаментът разполага с добре обмислено разпределение на пространството: светла всекидневна с кухненски бокс и трапезария, уютна самостоятелна спалня, антре и модерна баня.
-
Комфортен 2-ри етаж: Оптимален избор за тези, които предпочитат лесен достъп до жилището без дълго чакане на асансьора, като същевременно запазват уединението си и добрия изглед.
Инфраструктура на комплекса:
На разположение на собствениците в Sirena са:
-
Открит плувен басейн със зона за шезлонги.
-
Поддържана и озеленена територия.
-
Система за контрол на достъпа и денонощна охрана.
-
Професионално управление и поддръжка на комплекса.
-
Паркинг за собствениците на апартаменти.
Локация:
Комплексът е разположен в самото сърце на елитната зона на Свети Влас: