Двустаен апартамент в жилищна сграда
  • 150,000€
  • 1,546€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 3
    Етаж
  • 97 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 150
    Разстояние до морето

Описание

Просторен двустаен апартамент в жилищна сграда, Поморие — идеален вариант за комфортно живеене!

Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент в жилищна сграда (без висока такса поддръжка) в град Поморие. Апартаментът с площ от 97 м² се намира на 3-тия етаж и има спокоен изглед към улицата. Благодарение на голямата площ, този апартамент е идеално подходящ за целогодишно живеене на семейство, а ниската такса за поддръжка го прави изгодна перспективна инвестиция.

 

Ключови предимства:

 

  • Много просторна площ: 97 м² за комфортно обитаване.
  • Тип на сградата: Жилищна сграда (ниска или липсваща такса поддръжка).
  • Удобен етаж: Разположение на 3-тия етаж.
  • Идеално място: Град Поморие (отлично подходящ за постоянно живеене).
  • Гъвкавост при ползване: Отличен вариант за собствено живеене или за получаване на доход от отдаване под наем.

Свържете се с нас, за да научите повече и да планирате оглед!

  • Адрес: ул. Хан Телериг 12
  • Град: Поморие
  • Област: Област Бургас
  • Пощенски код: 8200
  • Държава: България

Детайли

Updated on май 18, 2026 at 12:09 am
  • ID на имота 41397
  • Цена 150,000€
  • Площ 97 m²
  • Спалня 1
  • Комнат 2
  • Баня 1
  • Година на строеж 2012
  • Тип имот Апартамент
  • Статус на имота Продажба
  • Етаж 3
  • Разстояние до морето 150

Контактна информация

Юлия Хоменко

Запитване за информация за този имот

Подобни обяви