Двустаен апартамент в жилищна сграда
  • 123,000€
  • 1,757€/м2

Описание на имота

  • Апартамент
    Тип имот
  • 1
    Спалня
  • 1
    Баня
  • 2
    Етаж
  • 70 m²
    Площ
  • 2012
    Година на строеж
  • 200
    Разстояние до морето
  • 100
    Такса поддръжка (€/година)

Описание

Просторен двустаен апартамент (70 м²) с частична гледка към морето в Поморие, ул. Тутхон!

Предлагаме за продажба просторен апартамент на едно от най-атрактивните места за живеене и отдих — в старата част на град Поморие на улица Тутхон. Апартаментът с площ 70 м² е разположен на 2-рия етаж, предлагайки уникално съчетание от градски комфорт и близост до морския бряг.

Улица Тутхон е известна със своето стратегическо местоположение: тя се намира в непосредствена близост до крайбрежната алея и популярните плажове, което прави недвижимите имоти тук изключително търсени.

Ключови предимства и характеристики:

  • Частична гледка към морето (Partial Sea View): Благодарение на близостта на сградата до бреговата линия, от терасата се открива приятна гледка към морската шир. Това създава специална атмосфера на уют и позволява да се наслаждавате на морския бриз, без да излизате от дома.

  • Внушителна площ (70 м²): Апартаментът разполага с просторно и светло разпределение, характерно за качествено градско жилище. Включва голям хол с кухненска зона, просторна самостоятелна спалня, функционално антре и баня. Тази квадратура позволява комфортно организиране на пространството за дългосрочно пребиваване.

  • Удобен 2-ри етаж: Оптимална височина, осигуряваща бърз и лесен достъп до апартамента. Това е особено удобно за постоянно живеене, тъй като елиминира зависимостта от асансьори и стълби.