Трикімнатний апартамент у комплексі “Sunset Resort”
  • 120,000€
  • 1,363€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 8
    Поверх
  • 88 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 250
    Відстань до моря
  • 1936
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Розкішна трьохкімнатна квартира (88 м²) з прямим видом на море в Sunset Resort, Поморі!

Пропонуємо до продажу ексклюзивний апартамент в одному з найвеличніших і відомих комплексів чорноморського узбережжя — Sunset Resort (Сансет Резорт). Квартира площею 88 м² розташована на високому 8-му поверсі, звідки відкривається приголомшлива пряма панорама на безкрайне синє море.

Sunset Resort — це п’ятизірковий курортний комплекс на першій лінії, що став візитною карткою міста Поморі завдяки своєму масштабу, архітектурі та сервісу світового рівня.

Ключові переваги та характеристики:

  • Прямий вид на море (Full Sea View): Завдяки розташуванню на 8-му поверсі, перед вами відкривається захоплюючий вид на весь затоку. Ви зможете насолоджуватися морськими світанками та безкрайнім горизонтом прямо з вашої вітальні та з тераси.

  • Простора планування: На площі 88 м² реалізовано комфортний житловий простір: світла вітальня з кухонною та обідньою зонами, дві затишні ізольовані спальні, передпокій та сучасна ванна кімната.

  • Високий 8-й поверх: Забезпечує максимальну приватність, обилие природного світла та відсутність шуму від інфраструктури комплексу. У будівлі працюють сучасні швидкі ліфти.

  • Перша лінія (Front Line): Комплекс розташований безпосередньо біля широкого південного пляжу Поморі, відомого своїм дрібним лікувальним піском та чистою водою.

  • Інфраструктура 5 зірок: Власники мають доступ до безпрецедентної кількості зручностей: 5 відкритих басейнів, величезний критий басейн, один з найбільших СПА та велнес-центрів в Болгарії, тренажерний зал, боулінг, 9 ресторанів та барів.