Трикімнатний апартамент у комплексі “Sole Mar”
  • 125,000€
  • 1,146€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 1
    Поверх
  • 109 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 450
    Відстань до моря
  • 1090
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Простора трикімнатна квартира (109 м²) на 1-му поверсі в комплексі Sole Mar, Сонячний Берег!

Пропонуємо до продажу трикімнатну квартиру в затишному та сучасному комплексі Sole Mar (Соле Мар), розташованому в упорядкованій північній частині курорту Сонячний Берег. Апартамент має значну площу 109 м² і знаходиться на зручному 1-му поверсі, орієнтований на міську частину курорту.

Ключові переваги:

  • Винятковий простір: Площа 109 м² дозволяє з комфортом розмістити велику родину. Квартира включає простору вітальню з кухонною зоною та дві повноцінні світлі спальні.

  • Зручність 1-го поверху: Ідеальний варіант для тих, хто цінує швидкий доступ до квартири без використання ліфта. Забезпечує легкий вихід на територію комплексу.

  • Вид на місто (City View): Орієнтація на зовнішню сторону комплексу гарантує більше тиші та приватності, позбавляючи від шуму активної зони басейну в денний час.

  • Престижна локація: Комплекс розташований у тихому та зеленому районі північної частини курорту, у пішій доступності від елітних готелів, ресторанів, супермаркетів та зупинок транспорту.

  • Близькість до моря: До широкої піщаної смуги та найкращих пляжів Сонячного Берега можна дійти пішки всього за 7–10 хвилин.

  • Інфраструктура комплексу: Sole Mar пропонує своїм власникам закриту доглянуту територію, відкритий басейн із зоною для відпочинку, охорону та якісне управління будівлею.