Трикімнатний апартамент у комплексі “Dolce Vita 2”
  • 229,900€
  • 2,554€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 2
    Этаж
  • 90 m²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 100
    Расстояние до моря
  • 1080
    Такса поддержки (€/год)

Опис

Простора трикімнатна квартира з потрійним видом у комплексі Дольче Віта 2, Святий Влас!

Пропонуємо до продажу простору трикімнатну квартиру в елітному комплексе Дольче Віта 2 (Dolce Vita 2), розташованому в мальовничому місті Святий Влас. Апартамент має значну площу 90 м² і знаходиться на 2-му поверсі. З вікон відкривається чудовий комбінований вид на море, басейн та упорядкований двір.

Цей апартамент є ідеальною пропозицією для комфортного сімейного відпочинку або постійного проживання, а також як перспективне вкладення в нерухомість на першій лінії з високим орендним потенціалом.

 

Ключові переваги:

 

  • Простора площа: 90 м² для комфортного проживання.
  • Зручний поверх: Розташування на 2-му поверсі.
  • Унікальний вид: Комбінований вид на море, басейн та двір.
  • Ідеальне місце: Комплекс Дольче Віта 2 у Святому Власі.
  • Гнучкість використання: Відмінний варіант для власного відпочинку або отримання доходу від здачі в оренду.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Dolce Vita 2
  • Місто: Святий Влас
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8256
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 18 Травня, 2026 при 11:11 pm
  • ID об'єкта 49938
  • Ціна 229,900€
  • Площа 90 m²
  • Спалень 2
  • Комнат 3
  • Ванна кімната 1
  • Рік побудови 2012
  • Тип нерухомості Апартаменти
  • Статус об'єкта Продаж
  • Этаж 2
  • Расстояние до моря 100