Трикімнатний апартамент у комплексі “Babylon”
  • 139,999€
  • 1,166€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 7
    Поверх
  • 120 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 450
    Відстань до моря
  • 960
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Простора трикімнатна квартира (120 м²) з видом на місто та море в комплексі Вавилон, Сонячний Берег!

Пропонуємо до продажу простору трикімнатну квартиру в комплексі Вавилон (Babylon), розташованому на популярному курорті Сонячний Берег. Апартамент має значну площу 120 м² і знаходиться на 7-му поверсі, що забезпечує широкий огляд. З вікон відкривається чудовий комбінований вид на місто та море.

Завдяки своїй великій площі та привабливому виду з високого поверху, ця квартира є чудовою пропозицією для комфортного сімейного відпочинку або як перспективне вкладення в нерухомість.

 

Ключові переваги:

 

  • Дуже велика площа: 120 м² — просторе житло для трьох кімнат.
  • Зручний поверх: Розташування на 7-му поверсі.
  • Приємний вид: Комбінований вид на місто та море.
  • Ідеальне місце: Комплекс Вавилон на Сонячному Березі.
  • Гнучкість використання: Чудовий варіант для власного відпочинку або отримання доходу від здачі в оренду.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Babylon
  • Місто: Сонячний Берег
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8240
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 19 Травня, 2026 при 11:55 pm
  • ID об'єкта 54546
  • Ціна 139,999€
  • Площа 120 м²
  • Спалень 2
  • Комнат 3
  • Ванна кімната 1
  • Рік побудови 2012
  • Тип нерухомості Апартаменти
  • Статус об'єкта Продаж
  • Поверх 7
  • Відстань до моря 450