Студія в комплексі “Onyx”
  • 88,000€
  • 2,514€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 4
    Этаж
  • 35 m²
    Площа
  • 2014
    Рік побудови
  • 30
    Расстояние до моря
  • 420
    Такса поддержки (€/год)

Опис

Затишна студія з видом на гори в комплексі Онікс, Святий Влас!

Пропонуємо до продажу затишну студію в комплексі Онікс, розташованому в мальовничому місті Святий Влас. Апартамент площею 35 м² знаходиться на 4-му поверсі та має приємний вид на гори. Це чудова пропозиція для тих, хто шукає спокійне житло для літнього відпочинку або перспективну інвестицію, яку можна вигідно здавати в оренду. Комплекс Онікс пропонує все необхідне для спокійного відпочинку.

 

Ключові переваги:

 

  • Компактна площа: 35 м² з продуманим плануванням.
  • Зручний поверх: Розташування на 4-му поверсі.
  • Приємний вид: Вид на мальовничу гору.
  • Ідеальне місце: Комплекс Онікс у Святому Власі.
  • Гнучкість використання: Чудовий варіант для власного відпочинку або отримання доходу від здачі в оренду.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Onyx Beach Residence
  • Місто: Святий Влас
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8256
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 18 Травня, 2026 при 9:59 pm
  • ID об'єкта 47169
  • Ціна 88,000€
  • Площа 35 m²
  • Спальня 1
  • Комната 1
  • Ванна кімната 1
  • Рік побудови 2014
  • Тип нерухомості Апартаменти
  • Статус об'єкта Продаж
  • Этаж 4
  • Расстояние до моря 30
  • Такса поддержки (€/год) 420

Контактна інформація

Ілля Рибаков

Запитати інформацію про цей об'єкт