Студія в комплексі “Midia Family Resort”
- 71,000€
- 1,577€/м²
Опис об'єкта
- Апартаменти
- 1
- 1
- 6
- 45 м²
- 2012
- 100
- 450
Опис
Унікальна панорамна студія (45 м²) на першій лінії в Midia Family Resort, Ахелой!
Пропонуємо до продажу надзвичайно простору та світлу студію в одному з найбільших комплексів першої берегової лінії — Midia Family Resort (Мидія Фемілі Резорт). Апартамент площею 45 м² розташований на високому 6-му поверсі, відкриваючи власникам захоплюючий вид на море.
Комплекс Midia Family Resort розташований безпосередньо біля води, пропонуючи своїм мешканцям унікальне поєднання морського простору та розвинутої сімейної інфраструктури.
Ключові переваги та характеристики:
-
Безкрайня морська панорама (Direct Sea View): Завдяки розташуванню на 6-му поверсі та першій лінії, з вікон і з тераси відкривається прямий панорамний вид на затоку. Ви зможете насолоджуватися морськими сходами сонця та безкінечним горизонтом кожного дня.
-
Рекордна площа (45 м²): За розміром ця студія порівнянна з багатьма двокімнатними квартирами. Великий житловий простір дозволяє легко зонувати приміщення на кухонну, обідню та спальні зони, зберігаючи відчуття простору та повітря.
-
Високий 6-й поверх: Забезпечує максимальну приватність, тишу подалі від активних зон відпочинку та басейнів, а також велику кількість природного світла. У будівлі встановлені сучасні швидкі безшумні ліфти.
-
Перша берегова лінія (Front Line): Комплекс знаходиться в буквальному сенсі біля самої води. Унікальна локація дозволяє відчувати морський бриз, щойно відкривши вікно.
-
Інфраструктура Midia Family Resort: У розпорядженні власників два величезних відкритих басейни, водні гірки, дитячі майданчики, ресторан, бар біля басейну, доглянуті прогулянкові зони та охоронювана парковка.