Двокімнатний апартамент у комплексі “Aqua Dreams”
  • 108,500€
  • 1,778€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 6
    Поверх
  • 61 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 250
    Відстань до моря
  • 793
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Простора двокімнатна квартира (61 м²) на 6-му поверсі з видом на басейн у комплексі Aqua Dreams, Святий Влас!

Пропонуємо до продажу двокімнатну квартиру в популярному комплексі Aqua Dreams (Аква Дрімс), розташованому в південній частині курорту Святий Влас, на межі з Сонячним Берегом. Апартамент площею 61 м² знаходиться на 6-му поверсі та має чудовий вид на басейн і внутрішню територію.

Комплекс ідеально підходить як для сімейного відпочинку, так і для постійного проживання завдяки близькості до моря та всієї міської інфраструктури.

Ключові переваги:

  • Вид на басейн (Pool View): Орієнтація на внутрішній двір і високий поверх забезпечують приємну панораму на водну зону комплексу та околиці.

  • Високий поверх: Розташування на 6-му поверсі гарантує відсутність шуму над головою, велику кількість природного світла та хорошу провітрюваність апартаменту.

  • Функціональне планування: Площа 61 м² включає простору вітальню з кухонним блоком, затишну ізольовану спальню та терасу, де можна організувати зону відпочинку.

  • Чудова локація: Комплекс знаходиться всього в 200–250 метрах від берегової лінії. У безпосередній близькості розташований великий супермаркет «Меркурій», зупинки транспорту, ресторани та кафе.

  • Багата інфраструктура: Aqua Dreams пропонує три басейни (включаючи дитячий), ресторан, бар, рецепцію, дитячий майданчик, парковку та цілодобову охорону.