Двокімнатний апартамент у комплексі “Global Vill”
  • 89,900€
  • 1,198€/м2

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 6
    Этаж
  • 75 m²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 650
    Расстояние до моря
  • 600
    Такса поддержки (€/год)

Опис

Простора двокімнатна квартира з панорамним видом на море в комплексі Глобал Віл, Сонячний Берег!

Пропонуємо до продажу простору двокімнатну квартиру в комплексі Глобал Віл (Global Vill), розташованому на популярному курорті Сонячний Берег. Апартамент площею 75 м² (що є великою площею для двокімнатної квартири) знаходиться на 6-му поверсі та має приголомшливий панорамний вид на море. Завдяки високому поверху ніщо не завадить Вам насолоджуватися морським пейзажем. Це ідеальна пропозиція для тих, хто шукає комфортне житло для літнього відпочинку або перспективне вкладення в нерухомість. Комплекс Глобал Віл пропонує все необхідне для спокійного відпочинку.

 

Ключові переваги:

 

  • Простора площа: 75 м² для комфортного проживання.
  • Зручний поверх: Розташування на 6-му поверсі з відкритим горизонтом.
  • Приємний вид: Панорамний вид на море.
  • Ідеальне місце: Комплекс Глобал Віл на Сонячному Березі.
  • Гнучкість використання: Відмінний варіант для власного відпочинку або отримання доходу від здачі в оренду.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Global Vill Apartment Complex
  • Місто: Сонячний Берег
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8240
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 18 Травня, 2026 при 11:00 pm
  • ID об'єкта 49393
  • Ціна 89,900€
  • Площа 75 m²
  • Спальня 1
  • Комнат 2
  • Ванна кімната 1
  • Рік побудови 2012