Двокімнатна квартира в комплексі “Морський Бряг”
  • 100,000€
  • 1,818€/м²

Опис об'єкта

  • Апартаменти
    Тип нерухомості
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванна кімната
  • 3
    Поверх
  • 55 м²
    Площа
  • 2012
    Рік побудови
  • 200
    Відстань до моря
  • 540
    Такса підтримки (€/рік)

Опис

Стильна двокімнатна квартира (55 м²) в комплексі «Морські Бряг», Святій Влас!

Пропонуємо до продажу ліквідну квартиру в затишному та якісному комплексі «Морські Бряг» (Morski Bryag), розташованому в одному з найживописніших місць курорту Святий Влас. Квартира площею 55 м² знаходиться на 3-му поверсі, пропонуючи власникам ідеальне поєднання близькості до моря, тиші та комфорту.

Комплекс «Морські Бряг» відрізняється своєю камерною атмосферою, стильним фасадом та відмінним розташуванням всього в кількох кроках від пляжу.

Ключові переваги та характеристики:

  • Функціональне планування (55 м²): Квартира з грамотним розподілом простору: світла вітальня з виділеною кухонною зоною, затишна ізольована спальня, передпокій та сучасна ванна кімната. Квартира наповнена природним світлом і відмінно підходить як для літнього відпочинку, так і для здачі в оренду.

  • Комфортний 3-й поверх: Оптимальна висота, що забезпечує приватність та хороший огляд. З тераси апартаменту приємно насолоджуватися морським бризом та доглянутою територією комплексу. У будівлі встановлений сучасний безшумний ліфт.

  • Виключна локація: Комплекс розташований на другій лінії моря, всього в 200 метрах від піщаного пляжу. В безпосередній близькості знаходиться вся необхідна інфраструктура: супермаркети, ресторани, аптеки та прогулянкові алеї. До елітного яхтового порту Marina Dinevi — близько 10–15 хвилин пішки.