Двокімнатна квартира в комплексі “Majestic”
- 80,000€
- 1,025€/м²
Опис об'єкта
- Апартаменти
- 1
- 1
- 5
- 78 м²
- 2012
- 300
- 936
Опис
Елітна двокімнатна квартира (78 м²) в легендарному Majestic Hotel & Residence, Сонячний Берег!
Пропонуємо на продаж ексклюзивну квартиру в одному з найвідоміших і статусних комплексів першої берегової лінії — Majestic (Маджестик). Квартира вражаючої площі 78 м² розташована на 5-му поверсі, пропонуючи власникам безкомпромісний комфорт і сервіс рівня 4-зіркового готелю в самому серці курорту.
Majestic — це не просто комплекс, це архітектурна домінанта Сонячного Берега з величезною парковою територією та найвищими стандартами управління.
Ключові переваги та характеристики:
-
Вражаюча площа (78 м²): Одна з найпросторніших планувань для двокімнатних квартир у комплексі. Квартира включає в себе величезну світлу вітальню, велику ізольовану спальню, передпокій та сучасну ванну кімнату. Простір дозволяє комфортно розмістити велику родину.
-
Високий 5-й поверх: Оптимальна висота, що забезпечує панорамний огляд території комплексу та околиць. У будівлі встановлені сучасні швидкі ліфти.
-
Перша берегова лінія: Комплекс розташований безпосередньо біля піщаних дюн та набережної. До широкого пляжу — менше 300 метрів.
-
Інфраструктура світового рівня: Власники мають доступ до безпрецедентної кількості зручностей:
-
Два величезних басейни з барами та зонами відпочинку.
-
Кілька тематичних ресторанів, кондитерська та лобі-бар.
-
Один з найкращих СПА-центрів на узбережжі (турецька баня, масажі, таласотерапія).
-
Спортивна база: тенісні корти, футбольне поле та фітнес-центр.