Двокімнатна квартира в комплексі “Vineyards”
- 78,900€
- 773€/м²
Опис об'єкта
- Апартаменти
- 1
- 1
- 1
- 102 м²
- 2012
- 2500
- 1428
Опис
Ексклюзивна двокімнатна квартира (102 м²) з видом на сад у The Vineyards, Ахелой!
Пропонуємо на продаж надзвичайно просторий апартамент в елітному комплексі The Vineyards (Вайнярдс), розташованому на мальовничому підвищенні між курортами Ахелой і Каблешково. Квартира вражаючої площі 102 м² знаходиться на зручному 1-му поверсі і орієнтована на доглянуту паркову територію комплексу.
The Vineyards — це унікальне місце, що поєднує в собі вишукану архітектуру в староболгарському стилі, спокій сільської місцевості та близькість до найкращих пляжів узбережжя.
Ключові переваги та характеристики:
-
Рекордна площа: На 102 м² реалізовано простір, що відповідає площі стандартної трикімнатної квартири. Це дозволило створити величезну вітальню з кухонною зоною, простору ізольовану спальню, великий санвузол і місткий коридор.
-
Вид на сад (Garden View): Вікна та велика тераса виходять на внутрішні зелені алеї та ландшафтний дизайн комплексу. Це забезпечує тишу, відсутність курортної метушні та приємну прохолоду навіть у розпал літа.
-
Зручність 1-го поверху: Ідеальний вибір для тих, хто цінує формат «житла з виходом у сад». Відсутність сходів робить апартамент максимально комфортним для сімей з дітьми та людей, які цінують приватність і автономність.
-
Інфраструктура The Vineyards: Комплекс пропонує сервіс рівня 4 зірки: два великих басейни з барами, сучасний СПА та велнес-центр, тренажерний зал, кілька ресторанів, дитячий клуб та ігрові майданчики.
-
Мікроклімат і локація: Завдяки розташуванню на пагорбі, тут завжди свіже повітря та панорамні види на затоку. До пляжів Ахелоя та Равди — близько 2–3 км, організовано регулярний транспорт.