Dvoupokojový apartmán v komplexu “Vineyards”
- 78,900€
- 773€/m²
Описание объекта
- Apartmán
- 1
- 1
- 1
- 102 m²
- 2012
- 2500
- 1428
Описание
Exkluzivní dvoustaen apартамент (102 m²) s výhledem na zahradu v The Vineyards, Aheloy!
Nabízíme k prodeji neobyčejně prostorný apартамент v elitním komplexu The Vineyards (Vajnyards), který se nachází na malebném vyvýšeném místě mezi letovisky Aheloy a Kableshkovo. Byt ohromující plochy 102 m² se nachází v pohodlném 1. patře a je orientován na udržovanou parkovou plochu komplexu.
The Vineyards je jedinečné místo, které kombinuje vynikající architekturu ve starobulharském stylu, klid venkova a blízkost k nejlepším plážím pobřeží.
Klíčové výhody a charakteristiky:
-
Rekordní plocha: Na 102 m² je realizováno prostor, které se vyrovná ploše standardního třípokojového bytu. To umožnilo vytvořit obrovský obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostornou izolovanou ložnici, velkou koupelnu s toaletou a prostornou chodbu.
-
Výhled na zahradu (Garden View): Okna a velká terasa směřují na vnitřní zelené aleje a krajinný design komplexu. To zajišťuje klid, absenci turistického shonu a příjemné chlazení i uprostřed léta.
-
Pohodlí 1. patra: Ideální volba pro ty, kteří ocení formát „bydlení s výstupem do zahrady“. Absence schodů činí apартамент maximálně komfortním pro rodiny s dětmi a pro lidi, kteří si cení soukromí a autonomie.
-
Infrastruktura The Vineyards: Komplex nabízí služby na úrovni 4 hvězdiček: dva velké bazény s bary, moderní SPA a wellness centrum, posilovnu, několik restaurací, dětský klub a herní hřiště.
-
Mikroklima a lokalita: Díky umístění na kopci je zde vždy čerstvý vzduch a panoramatické výhledy na záliv. K plážím Aheloy a Ravda je to přibližně 2–3 km, je zajištěna pravidelná doprava.