Trzypokojowy apartament w kompleksie „Kentavar”
  • 215,000€
  • 1,733€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 2
    Sypialnie
  • 1
    Łazienka
  • 6
    Этаж
  • 124 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 250
    Расстояние до моря
  • 1000
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Luksusowy trzypokojowy mezonet (124 m²) z panoramicznym widokiem na morze w kompleksie Kentavar, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny trzypokojowy apartament dwupoziomowy (mezonet) w kompleksie Kentavar, położonym w malowniczym mieście Święty Włas. Apartament posiada imponującą powierzchnię 124 m² i znajduje się na 6. piętrze (i powyżej), skąd rozpościera się zachwycający panoramiczny widok na morze.

Dzięki dużej powierzchni i wielopoziomowej strukturze, ten mezonet jest idealną propozycją na luksusowy wypoczynek rodzinny lub jako rentowna opcja pod wynajem w segmencie premium, gwarantująca stabilnie wysokie dochody.

 

Kluczowe atuty:

 

  • Rodzaj nieruchomości: Dwupoziomowy mezonet — wyjątkowa i przestronna nieruchomość.
  • Wyjątkowa powierzchnia: 124 m² dla komfortowego życia dużej rodziny.
  • Widok premium: Panoramiczny widok na morze z wysokiego piętra.
  • Wygodne piętro: Położenie na 6. piętrze.
  • Idealna lokalizacja: Kompleks Kentavar w Świętym Własie.
  • Elastyczność użytkowania: Idealny na własny luksusowy wypoczynek oraz jako wysoko dochodowy biznes wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację!

  • Adres: Complex Kentavar
  • Miasto: Święty Właz
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8256
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 11:09 pm
  • ID nieruchomości 49836