Studio w kompleksie „Valencia Gardens”
  • 116,500€
  • 2,647€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 2
    Этаж
  • 44 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 100
    Расстояние до моря
  • 528
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przytulne studio z widokiem na morze w kompleksie Valencia Gardens, Nesebyr!

Oferujemy na sprzedaż przytulne studio w kompleksie Valencia Gardens, położonym w malowniczym mieście Nesebyr. Apartament o powierzchni 44 m² znajduje się na 2. piętrze i posiada przyjemny widok na morze. To doskonała oferta dla osób szukających komfortowego mieszkania na letni wypoczynek lub perspektywicznej inwestycji, którą można korzystnie wynajmować. Kompleks Valencia Gardens oferuje wszystko, co niezbędne do spokojnego wypoczynku.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Kompaktowa powierzchnia: 44 m² z przemyślanym układem.
  • Wygodne piętro: Położenie na 2. piętrze.
  • Przyjemny widok: Widok na morze.
  • Idealne miejsce: Kompleks Valencia Gardens w Nesebyrze.
  • Elastyczność użytkowania: Świetna opcja na własny wypoczynek lub uzyskiwanie dochodu z wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować prezentację!

  • Adres: Valencia Gardens
  • Miasto: Nesebyr
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8230
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 10:12 pm
  • ID nieruchomości 47782
  • Cena 116,500€
  • Powierzchnia 44 m²
  • Sypialnia 1
  • Комната 1
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 2
  • Расстояние до моря 100
  • Такса поддержки (€/год) 528

Informacje kontaktowe