Studio w kompleksie „Penelope Palace”
  • 168,000€
  • 2,210€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 6
    Этаж
  • 76 m²
    Powierzchnia
  • 2014
    Rok budowy
  • 50
    Расстояние до моря
  • 912
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przestronne studio z bezpośrednim widokiem na morze w kompleksie Penelope Palace, Pomorie!

Oferujemy na sprzedaż przestronne studio w kompleksie Penelope Palace, położonym w malowniczym mieście Pomorie. Apartament o powierzchni 76 m² znajduje się na 6. piętrze i posiada niesamowity bezpośredni widok na morze. To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego mieszkania na letni wypoczynek lub perspektywicznej inwestycji, którą można zyskownie wynajmować. Kompleks Penelope Palace oferuje wszystko, co niezbędne do spokojnego wypoczynku.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Przestronna powierzchnia: 76 m² — jedno z największych studiów na rynku.
  • Wyjątkowy widok: Bezpośredni widok na morze z wysokiego 6. piętra.
  • Idealna lokalizacja: Kompleks Penelope Palace w Pomorie.
  • Elastyczność użytkowania: Świetna opcja na własny wypoczynek lub uzyskiwanie dochodu z wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować prezentację!

  • Adres: Penelope Palace
  • Miasto: Pomorie
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8200
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 9:38 pm
  • ID nieruchomości 46353
  • Cena 168,000€
  • Powierzchnia 76 m²
  • Sypialnia 1
  • Комната 1
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2014
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 6
  • Расстояние до моря 50
  • Такса поддержки (€/год) 912