Kawalerka w kompleksie „Marvel Deluxe”
- 51,000€
- 1,593€/m²
Opis obiektu
- Apartament
- 1
- 1
- 1
- 32 m²
- 2012
- 600
- 320
Opis
Studio (32 m²) w elitarnym kompleksie Marvel Deluxe, Słoneczny Brzeg!
Oferujemy na sprzedaż kompaktowe i stylowe studio w jednym z najwyższej jakości i najpiękniejszych kompleksów północnej części kurortu — Marvel Deluxe (Marvel Deluxe). Apartament o powierzchni 32 m² znajduje się na 1. piętrze, oferując właścicielom połączenie premium architektury i doskonałej lokalizacji.
Kompleks Marvel Deluxe wyróżnia się wyrafinowanym designem, wysoką jakością budowy oraz wykorzystaniem materiałów wykończeniowych najwyższej klasy.
Główne cechy i zalety:
-
Funkcjonalny układ: Na powierzchni 32 m² przestrzeń została zorganizowana maksymalnie efektywnie: jasna strefa dzienna z aneksem kuchennym, przedpokój i nowoczesna łazienka. Mieszkanie oferowane jest z wysokiej jakości wykończeniem.
-
Wygoda 1. piętra: Idealna opcja dla tych, którzy cenią szybki dostęp do infrastruktury kompleksu i basenów bez konieczności korzystania z windy.
-
Lokalizacja premium: Kompleks znajduje się w prestiżowej północnej części Słonecznego Brzegu, w cichej i zadbanej okolicy.
-
Infrastruktura Marvel Deluxe: Do dyspozycji właścicieli luksusowy teren: odkryty basen z częścią dla dzieci, strefa do opalania, nowoczesne SPA (basen kryty, sauna, fitness), plac zabaw i zadbany ogród.
-
Bezpieczeństwo i serwis: Teren zamknięty z całodobową ochroną, monitoringiem i profesjonalną firmą zarządzającą, zapewniającą porządek przez cały rok.
Ważne cechy techniczne obiektu:
Przy rozważaniu tej opcji należy uwzględnić specyfikę jej statusu prawnego i technicznego, co odzwierciedla atrakcyjną cenę obiektu: