Kawalerka w kompleksie „La Mer Gold”
  • 54,000€
  • 1,588€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 34 m²
    Powierzchnia
  • 2025
    Rok budowy
  • 200
    Odległość od morza

Opis

Stylowe studio (34 m²) w nowym kompleksie La Mer Gold, Nessebar!

Oferujemy na sprzedaż przytulne studio w jednym z najnowocześniejszych i najwyższej jakości kompleksów w regionie — La Mer Gold (La Mer Gold). Apartament o powierzchni 34 m² znajduje się na parterze, oferując właścicielom wygodny dostęp i spokojny widok na zadbany wewnętrzny dziedziniec.

Kompleks La Mer Gold wyróżnia się wyrafinowaną architekturą, użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz idealną lokalizacją pomiędzy nową częścią Nessebaru a Ravdą.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Czysta przestrzeń (Bez mebli): Studio oferowane jest bez umeblowania, co stanowi ogromną zaletę dla tych, którzy chcą stworzyć wnętrze „pod siebie”, korzystając z wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego designu, nie przepłacając za cudzy gust.

  • Wygoda parteru: Idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie mobilność i szybki dostęp do terenu kompleksu. Bezpośrednie wyjście do stref wypoczynkowych i brak zależności od windy tworzą wrażenie życia w prywatnym domku.

  • Widok na wewnętrzny dziedziniec: Okna wychodzą na cichą, profesjonalnie zagospodarowaną przestrzeń kompleksu. Gwarantuje to brak hałasu z dróg i przytulną atmosferę o każdej porze dnia.

  • Premium jakość budowy: Budynek wykonany jest zgodnie z europejskimi standardami z doskonałą izolacją termiczną i akustyczną, co czyni obiekt odpowiednim do całorocznego zamieszkania.

  • Lokalizacja i plaże: Kompleks znajduje się w odległości spaceru od jednej z najlepszych plaż wybrzeża — „Olimpijskie Nadzieje”. Region dysponuje całą niezbędną infrastrukturą miejską: supermarkety, restauracje i przystanki komunikacji działają przez cały rok.