Dwupokojowy apartament w kompleksie „Sweet Home 7”
  • 104,900€
  • 2,056€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 7
    Piętro
  • 51 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 700
    Odległość od morza
  • 612
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Elegancki dwustaen apартамент (51 m²) w premium kompleksie Sweet Home 7, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż stylowy apartament w jednym z najbardziej wyrafinowanych i jakościowych kompleksów kurortu — Sweet Home 7 (Svit Hoom 7). Mieszkanie o powierzchni 51 m² znajduje się na wysokim 7. piętrze, oferując właścicielom prywatność i wspaniały panoramiczny widok na okolicę.

Kompleksy serii Sweet Home to wzór stylu architektonicznego, inspirowanego klasyką, z wykorzystaniem naturalnego kamienia, kutego żelaza i doskonałego krajobrazowego designu.

Główne cechy i zalety:

  • Przestrzeń designerska: Na powierzchni 51 m² zrealizowano nowoczesny i jasny układ: przytulny salon z wydzieloną częścią kuchenną, oddzielna sypialnia, przedpokój i łazienka. Wnętrza części wspólnych kompleksu wykonane są według autorskiego projektu, podkreślającego status obiektu.

  • Wysokie 7. piętro: Zapewnia obfitość naturalnego światła przez cały dzień, doskonałą wentylację i panoramiczny widok, chroniony przed hałasem basenu i stref pieszych. W budynku zainstalowane są nowoczesne, ciche windy premium.

  • Infrastruktura Sweet Home 7: Do dyspozycji właścicieli luksusowy teren: duży odkryty basen z podgrzewaną wodą, strefy wypoczynkowe z designerskimi leżakami, ogród krajobrazowy z egzotycznymi roślinami, strefa grillowa, plac zabaw i stylowe lobby.

  • Premium lokalizacja: Kompleks znajduje się w spokojnej i zielonej centralnej części Słonecznego Brzegu. W zasięgu spaceru znajdują się supermarkety, apteki, banki i najlepsze restauracje kurortu.