Dwupokojowy apartament w kompleksie „Sweet Home 2”
  • 93,000€
  • 1,476€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 3
    Piętro
  • 63 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 900
    Odległość od morza
  • 1100
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Elegancki dwustaen apартамент (63 m²) w ekskluzywnym kompleksie Sweet Home 2, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż stylowy i przestronny apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych kompleksów kurortu — Sweet Home 2 (Svit Home 2). Mieszkanie o powierzchni 63 m² znajduje się na komfortowym 3. piętrze i stanowi idealne połączenie klasycznej architektury i nowoczesnego komfortu.

Kompleksy z serii Sweet Home wyróżniają się na wybrzeżu swoim niepowtarzalnym stylem, przypominającym stare europejskie rezydencje, oraz najwyższą jakością wykończenia.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Przestronny i jasny układ: Na powierzchni 63 m² zrealizowano bardzo harmonijną przestrzeń mieszkalną: duży salon z wydzieloną strefą kuchenną, przytulna sypialnia, funkcjonalny przedpokój i nowoczesna łazienka. Mieszkanie wyróżnia się obfitością naturalnego światła i wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi.

  • Komfortowe 3. piętro: Optymalna wysokość, zapewniająca prywatność i przyjemny widok na architektoniczny zespół kompleksu oraz wewnętrzny teren. W budynku zainstalowane są ciche windy premium.

  • Koncepcja designerska: Wnętrza wspólnych części kompleksu i elewacje wykonane są w stylu neoklasycyzmu z wykorzystaniem naturalnego kamienia, kutego żelaza i wyszukanego dekoru, co podkreśla wysoki status właścicieli.

  • Infrastruktura Sweet Home 2: Do dyspozycji właścicieli unikalny zestaw udogodnień: