Dwupokojowy apartament w kompleksie „Sunny Day 6”
- 59,000€
- 855€/m²
Opis obiektu
- Apartament
- 1
- 1
- 1
- 69 m²
- 2012
- 3800
- 580
Opis
Przestronny dwustaen apартамент (69 m²) w kompleksie Sunny Day 6, Słoneczny Brzeg!
Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny apartment w jednym z największych kompleksów w rejonie Słonecznego Brzegu — Sunny Day 6 (Słoneczny Dzień 6). Mieszkanie o powierzchni 69 m² znajduje się na wygodnym 1. piętrze, oferując właścicielom komfort i łatwy dostęp do infrastruktury.
Kompleks Sunny Day 6 to zamknięta osiedle mieszkalne z ogromnym terenem, oferujące unikalne połączenie rozwiniętej bazy sportowej i spokojnej atmosfery na wsi.
Główne cechy i zalety:
-
Imponująca powierzchnia: Na 69 m² zrealizowano bardzo przestronny układ, który pod względem powierzchni przewyższa wiele standardowych dwustaenowych mieszkań. Obejmuje dużą jasną salon z aneksem kuchennym, pełnoprawną izolowaną sypialnię, przedpokój oraz łazienkę z toaletą.
-
Wygoda 1. piętra: Idealny wybór dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych lub tych, którzy preferują szybki dostęp do mieszkania bez korzystania ze schodów. Format „mieszkania z wyjściem na trawnik” tworzy wrażenie życia w prywatnym domu na wsi.
-
Światło i przestrzeń: Dzięki dużej powierzchni i lokalizacji, apartament jest wypełniony naturalnym światłem, a wysokie sufity dodają poczucia przestronności.
-
Infrastruktura Sunny Day 6: Do dyspozycji właścicieli jest bezprecedensowy zestaw udogodnień: 6 odkrytych basenów, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, place zabaw, restauracja, bar i supermarket.
-
Spokojna lokalizacja: Kompleks jest oddalony od hałasu centralnego kurortu, co zapewnia ciszę, czyste powietrze i panoramiczne widoki na okolicę. Do plaż Słonecznego Brzegu kursuje regularny transport (shuttle bus).