Dwupokojowy apartament w kompleksie „South Bay”
  • 82,000€
  • 1,673€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 1
    Piętro
  • 49 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 400
    Odległość od morza
  • 343
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przytulny dwustaen apартамент (49 m²) w kompleksie South Bay, Święty Włas!

Oferujemy na sprzedaż kompaktowy i funkcjonalny apartament w kompleksie South Bay (Słoneczna Zatoka), położonym w południowej części kurortu Święty Włas. Mieszkanie o powierzchni 49 m² znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodny i szybki dostęp do mieszkania.

Kompleks South Bay wyróżnia się bliskością do morza oraz cichą, przytulną atmosferą, idealną do rodzinnego wypoczynku lub korzystnego wynajmu.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Funkcjonalny układ (49 m²): Mimo kompaktowej powierzchni, przestrzeń jest maksymalnie efektywnie rozplanowana. Mieszkanie obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym, oddzielną przytulną sypialnię, przedpokój oraz łazienkę.

  • Wygodne 1. piętro: To doskonałe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych — brak schodów i uzależnienia od windy znacznie ułatwia codzienne życie.

  • Bliskość plaży: Kompleks znajduje się w rejonie z doskonałym dostępem do morza oraz całej niezbędnej infrastruktury.

Infrastruktura kompleksu:

Do dyspozycji właścicieli South Bay:

  • Otwarty basen z strefą wypoczynkową.

  • Zadbany zamknięty teren z zagospodarowaniem zieleni.

  • System kontroli dostępu i całodobowa ochrona.

  • Profesjonalne zarządzanie kompleksem.

  • Parking dla właścicieli apartamentów.

Lokalizacja:

Kompleks znajduje się w prestiżowej i spokojnej okolicy na granicy Słonecznego Brzegu i Świętego Własu: