Dwupokojowy apartament w kompleksie „Oasis”
  • 182,000€
  • 1,639€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 2
    Piętro
  • 111 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 100
    Odległość od morza
  • 1110
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Ekskluzywny dwupokojowy apartament (111 m²) na 2. piętrze z bezpośrednim widokiem na morze w kompleksie Oasis, Rawda!

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w kompleksie Oasis (Oasis), położonym w pierwszej linii brzegowej w spokojnym i przytulnym kurorcie Rawda. Mieszkanie posiada imponującą powierzchnię 111 m², znajduje się na 2. piętrze i oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Kluczowe zalety:

  • Bezpośredni widok na morze (Sea View): Dzięki lokalizacji w pierwszej linii i dużej powierzchni przeszkleń, mogą Państwo cieszyć się morskim krajobrazem i szumem fal bezpośrednio ze swojego salonu.

  • Wyjątkowa przestrzeń: Powierzchnia 111 m² dla mieszkania dwupokojowego to rzadka oferta. Ogromny salon i przestronna sypialnia pozwalają na aranżację przestrzeni z maksymalnym komfortem, w tym możliwość wydzielenia dodatkowych stref.

  • Pierwsza linia brzegowa: Kompleks znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, co zapewnia ekskluzywny dostęp do morza oraz wysoką płynność inwestycji w przyszłości.

  • Lokalizacja: Rawda to idealne miejsce dla osób ceniących spokojny rodzinny wypoczynek, a jednocześnie kompleks znajduje się w odległości spaceru od centrum miejscowości z restauracjami i sklepami.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje i omówić warunki zakupu tej wyjątkowej nieruchomości!

  • Adres: Oasis
  • Miasto: Rawda