Dwupokojowy apartament w kompleksie „Majestic Beach Resort”
  • 111,000€
  • 1,337€/m²

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 7
    Piętro
  • 83 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 300
    Odległość od morza
  • 996
    Opłata za utrzymanie (€/rok)

Opis

Przestronny dwustaen apартамент (83 m²) z panoramicznym widokiem na 7. piętrze w Majestic Beach Resort, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament w jednym z najbardziej monumentalnych i prestiżowych kompleksów pierwszej linii — Majestic Beach Resort (Majestyk). Mieszkanie o imponującej powierzchni 83 m² znajduje się na wysokim 7. piętrze, co zapewnia właścicielom wspaniałe widoki i poczucie przestronności.

Kompleks Majestic jest architektoniczną ozdobą północnej części kurortu i oferuje usługi na najwyższym poziomie w połączeniu z ogromnym terenem parku.

Kluczowe zalety i cechy:

  • Imponująca powierzchnia: Układ 83 m² znacznie przewyższa standardowe dwustaene apartamenty. Pozwoliło to na stworzenie bardzo jasnego i przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dużej izolowanej sypialni, funkcjonalnego korytarza i przestronnej tarasu.

  • Wysokie 7. piętro: Zapewnia obfitość naturalnego światła, doskonałą wentylację morskim wiatrem i zapierający dech w piersiach widok na wybrzeże lub wewnętrzny teren kompleksu. W budynku zainstalowane są nowoczesne szybkie windy.

  • Pierwsza linia: Kompleks znajduje się bezpośrednio przy piaszczystym pasie. Do plaży dzieli zaledwie kilka kroków przez zagospodarowany teren hotelu.

  • Infrastruktura Majestic: Do dyspozycji właścicieli unikalny teren z dwoma ogromnymi basenami, strefami dla dzieci, kortami tenisowymi, boiskami do piłki nożnej i siatkówki. W kompleksie działają również kilka restauracji, barów, jeden z najlepszych centrów SPA na wybrzeżu oraz siłownia.