Dwupokojowy apartament w kompleksie „Imperium”
- 126,000€
- 2,423€/m²
Opis obiektu
- Apartament
- 1
- 1
- 4
- 52 m²
- 2012
- 300
- 624
Opis
Stylowe dwupokojowe mieszkanie (52 m²) w kompleksie Imperium, Święty Włas — Widok na basen, bez mebli!
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny apartament w nowoczesnym kompleksie Imperium, położonym w prestiżowej części Świętego Własa. Mieszkanie o powierzchni 52 m² znajduje się na 4. piętrze i oferowane jest w stanie bez mebli, co stanowi idealne rozwiązanie do realizacji własnego projektu aranżacji wnętrz.
Kompleks Imperium wyróżnia się wysublimowaną architekturą, wysoką jakością wykonania oraz bliskością do morza, oferując standard życia premium.
Kluczowe zalety i cechy:
-
Stan „Bez mebli”: To wasze „czyste płótno”. Nie przepłacacie za standardowe umeblowanie i możecie samodzielnie wybrać wysokiej jakości meble kuchenne, sprzęt oraz meble, które odpowiadają waszym gustom i budżetowi. Gwarantuje to nowość i trwałość wnętrza.
-
Widok na basen (Pool View): Bezpośredni widok z tarasu na zadbaną wewnętrzną przestrzeń i błękitny basen. Dzięki lokalizacji na 4. piętrze, zyskujecie panoramiczny widok na dziedziniec, pozostając w komfortowej odległości od hałasu stref wypoczynkowych.
-
Funkcjonalny układ (52 m²): Rozsądne rozplanowanie przestrzeni obejmuje jasny salon z miejscem na kuchnię, przytulną sypialnię, przedpokój oraz nowoczesną łazienkę. Powierzchnia jest optymalna dla komfortowego życia i minimalizacji kosztów eksploatacyjnych.
-
Wysokie 4. piętro: Optymalna wysokość, zapewniająca doskonałą insolację (dużo naturalnego światła) i prywatność. W budynku zainstalowane są nowoczesne, ciche windy.