Dwupokojowy apartament w kompleksie „Gerber 4”
- 74,000€
- 1,541€/m²
Opis obiektu
- Apartament
- 1
- 1
- 5
- 48 m²
- 2012
- 950
- 480
Opis
Przytulny dwustaen apартамент (48 m²) w kompleksie Gerber 4, Słoneczny Brzeg!
Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament w popularnym kompleksie Gerber Residence 4 (Gerber 4), położonym w spokojnej i zielonej części zachodniej części kurortu Słoneczny Brzeg. Mieszkanie o powierzchni 48 m² znajduje się na 5. piętrze, oferując właścicielom prywatność i doskonały widok na okolicę.
Kompleksy z serii „Gerber” znane są ze swojej niezawodności, wysokiej jakości zarządzania i korzystnego stosunku ceny do jakości, co czyni je jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku wtórnym.
Główne cechy i zalety:
-
Kompaktowy i przemyślany układ: Na powierzchni 48 m² przestrzeń została mądrze rozplanowana: jasny salon z aneksem kuchennym, przytulna sypialnia, przedpokój i łazienka. Każde pomieszczenie zaprojektowane jest tak, aby maksymalnie efektywnie wykorzystać powierzchnię mieszkalną.
-
Wysokie 5. piętro: Zapewnia dużą ilość naturalnego światła, brak hałasu z chodników i prywatny widok z okien oraz balkonu. W budynku zainstalowana jest nowoczesna, cicha winda, zapewniająca łatwy dostęp do apartamentu.
-
Lokalizacja „Zielona i Cicha”: Kompleks znajduje się w cichej części kurortu, z dala od głośnych dyskotek i ruchliwych dróg.
-
Infrastruktura Gerber 4: Do dyspozycji właścicieli jest odkryty basen z częścią dla dzieci, strefa do opalania z leżakami, zadbany zamknięty teren oraz plac zabaw dla dzieci.
-
Rozwinięta okolica: W odległości spaceru znajdują się supermarkety (w tym całoroczne „Młodost” i „Perła”), apteki, restauracje oraz przystanki autobusowe. To sprawia, że obiekt jest doskonałym wyborem zarówno na letni wypoczynek, jak i na dłuższy pobyt.