Dwupokojowy apartament w kompleksie „Elit 4”
  • 85,000€
  • 1,036€/m2

Opis obiektu

  • Apartament
    Typ nieruchomości
  • 1
    Sypialnia
  • 1
    Łazienka
  • 4
    Этаж
  • 82 m²
    Powierzchnia
  • 2012
    Rok budowy
  • 550
    Расстояние до моря
  • 656
    Такса поддержки (€/год)

Opis

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na ulicę w kompleksie Elit 4, Słoneczny Brzeg!

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Elit 4 (Elit 4), położonym w popularnym kurorcie Słoneczny Brzeg. Apartament o powierzchni 82 m² znajduje się na 4. piętrze i posiada przyjemny widok na ulicę. To doskonała oferta dla osób szukających komfortowego mieszkania na letni wypoczynek lub perspektywicznej inwestycji, którą można zyskownie wynajmować. Kompleks Elit 4 oferuje wszystko, co niezbędne do spokojnego wypoczynku.

 

Kluczowe zalety:

 

  • Przestronna powierzchnia: 82 m² dla komfortowego mieszkania.
  • Wygodne piętro: Położenie na 4. piętrze.
  • Idealna lokalizacja: Kompleks Elit 4 w Słonecznym Brzegu.
  • Elastyczność użytkowania: Doskonała opcja na własny wypoczynek lub uzyskanie dochodu z wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować prezentację!

  • Adres: ELITE 4
  • Miasto: Słoneczny Brzeg
  • Region: Region Burgas
  • Kod pocztowy: 8240
  • Kraj: Bułgaria

Szczegóły

Zaktualizowano na 18 maja, 2026 w 10:14 pm
  • ID nieruchomości 47861
  • Cena 85,000€
  • Powierzchnia 82 m²
  • Sypialnia 1
  • Комнат 2
  • Łazienka 1
  • Rok budowy 2012
  • Typ nieruchomości Apartament
  • Status nieruchomości Na sprzedaż
  • Этаж 4
  • Расстояние до моря 550
  • Такса поддержки (€/год) 656

Informacje kontaktowe