Dwupokojowy apartament w kompleksie „Domenico”
- 112,500€
- 2,295€/m²
- 112,500€
- 2,295€/m²
Opis obiektu
- Apartament
- 1
- 1
- 6
- 49 m²
- 2012
- 800
- 588
Opis
Słoneczny dwu pokojowy apartament (49 m²) z widokiem na basen w nowym kompleksie Domenico, Słoneczny Brzeg!
Oferujemy na sprzedaż stylowy, w pełni gotowy do zamieszkania apartament w nowoczesnym kompleksie Domenico (Domenico). Apartament o powierzchni 49 m² znajduje się na wysokim 6. piętrze, oferując właścicielom idealne połączenie komfortu, premium wyposażenia i wspaniałych widoków.
Kompleks Domenico wyróżnia się wyrafinowaną architekturą i wysoką jakością budowy, zapewniając prywatność i europejski poziom obsługi w samym sercu kurortu.
Kluczowe zalety i cechy:
-
Pełne wyposażenie „Pod klucz”: Apartament jest w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne meble i wysokiej jakości sprzęt AGD do komfortowego życia:
-
Nowoczesna kuchnia z wbudowaną zmywarką i piekarnikiem.
-
Pralka, duży telewizor i klimatyzatory.
-
Gotowe rozwiązanie dla tych, którzy chcą wprowadzić się i mieszkać lub od razu wynajmować.
-
-
Słoneczna strona i widok na basen (Pool View): Apartament jest usytuowany na słonecznej stronie, co gwarantuje obfitość naturalnego światła przez cały dzień. Z panoramicznych okien i przytulnego tarasu roztacza się klasyczny widok na lazurową taflę basenu i zadbaną okolicę.
-
Wysokie 6. piętro: Zapewnia doskonałą prywatność, panoramiczny widok na okolicę i brak hałasu z pieszych stref. W budynku zainstalowane są nowoczesne, ciche windy.
-
Funkcjonalny układ: Na powierzchni 49 m² przestrzeń jest maksymalnie racjonalnie rozłożona: jasny salon z wydzieloną strefą kuchenną, przytulna sypialnia, korytarz i nowoczesna łazienka.